Capital T flet për thashethemet: I bëjnë ata që urrejnë, i përhapin budallenjtë

Capital T ka dy fjalë për thashethemet.

Capital T përmes një postimi në Instagram, ka lënë të kuptohet se nuk i bën fare për ata që bëjnë thashetheme, shkruan lajmi.net.

Madje, ai tha se ato bëhen vetëm nga personat që të urrejnë, kurse i pranojnë ata që janë idiotë.

“Thashethemet bëhen nga urrejtësit, përhapur nga budallenjtë dhe pranohen nga idiotët”, ka shkruar ai.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Capital T është “Yalla”, këngë që u prit mirë nga fansat e Capitalit .