Butrint Imeri lanson bashkëpunimin me Kidën në ditëlindjen e tij

Butrint Imeri e ka nisur fuqishëm këtë sezon veror.

Pas këngës tejet të suksesshme “Pare” në bashkëpunim me Mozzikun dhe Taynën, ai ka sjellur edhe një bashkëpunim, shkruan lajmi.net.

Ai ka bashkuar forcat me Kidën për herën e dytë.

Kënga titullohet “AM/PM”, dhe është realizuar bashkë me videoklip.

Bashkëpunimi mes tyre u lansua pikërisht në ditën kur këngëtari Butrint Imeri e feston ditëlindjen e tij të 26-të./Lajmi.net/