Brenda shtëpisë luksoze të Bebe Rexhës, kështu e dekoroi për festat e fundvitit

Bebe Rexha ka publikuar pamje nga shtëpia e saj luksoze.

Bebe Rexha përmes disa imazheve në rrjete sociale, ka treguar se si e ka dekoruar shtëpinë me rastin e festave, shkruan lajmi.net.

Ambienti dukej shumë festiv dhe këngëtarja e kishte vendosur në një kënd bredhin e shumë dekore tjera.

Për ndryshe, Bebe Rexha javë më parë vizitoi Shqipërinë, ku premtoi ndërtimin e dy shtëpive për të prekurit nga tërmeti.