Arilena reagon pas ‘zhurmës’ rreth çmimit të parë

Arilena Ara ka reaguar pas debatit rreth çmimit të parë në “Festivalin e Këngës”.

Të dielen u mbajt finalja e edicionit të 58-të të Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar dhe fituese u zgjodh Arilena Ara, shkruan lajmi.net.

Por, çështja e fituesit po diskutohet shumë në publik, për shkak të votave të jurisë dhe rezultatit shumë të ngushtë me Elvana Gjatën.

Pas gjithë zhurmës që u bë lidhur me këtë çmim, ka reaguar vet Arilena, e cila thotë se me këtë këngë ka qeshur e qarë.

“Me ktë këngë kam qarë dhe kam qeshur”, ka shkruar ajo.