Brenda rezidencës 8.5 milionë dollarëshe të Kendall Jenner

Kendall Jenner ka hapur dyert e rezidencës 8.5 milionë dollarëshe në Beverly Hills, të cilën e bleu nga Charlie Sheen, për të treguar dekorimet e Kritlindjes.

Kendall Jenner në vitin 2017 u zhvendos përe të jetuar në Beverly Hills, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Modelja 24-vjeçare nuk kishte treguar deri tani rezidenën e saj tërësisht. Ajo ka publikuar të hënën në rrjete sociale disa fotografi të shtëpisë së saj.

Në fokus ishte pema e Krishtlindjes. Në vitin 2017 Kendall e bleu këtë rezidencv nga Charlie Sheen për 8.5 milionë dollarë.

Shtëpia ka pesë dhoma gjumi dhe gjashtë banjo, ndërsa ka edhe një oborr me një shtërvan.

Së fundi, babai i Kendall, Caitlyn Jenner është larguar nga “I’m A Celebrity”, ndërsa po ashtu ajo shijoi pushimet bashkë me Bella Hadid.