Brenda ambientit të vilës luksoze të Bebe Rexhës, kështu e stolisi për festa

Bebe Rexha tregoi se si e ka stolisur shtëpinë.

Bebe Rexha ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat sjell ambient festiv, shkruan lajmi.net.

Me anë të atyre pamjeve, artistja na tregoi se si e ka stolisur shtëpinë për fundvit si dhe dhuratat që ka marrë.

Ajo kishte pranuar një numër të madh atletesh nga “Puma” dhe shumë dhurata të tjera. Ndërsa, nuk mungonin lulet, bredhi e shumë elemente të tjera.

Kujtojmë se Bebe Rexha po e përmbyll vitin 2020 me shumë suksese në karrierën si këngëtare.