Blero: “Harrova se gjithçka është veç një rren…”

Këngëtari Blero një prej këngëtarëve më të dashur për publikun është vazhdimisht aktiv në rrjetet sociale ku e shohim të postojë vazhdimisht foto e video të ndryshme.

Këtë herë këngëtari na ka habitur jo pak, ndërsa shkruan në tre foto të ndryshme “harrova se gjithçka është veç një rren”, duke na habitur jo pak.

Këngëtari nuk ka sqaruar asnjë gjë tjetër dhe nuk e dimë se kujt i drejtohet me këto fjalë, por mbetet për t’u parë në vazhdim nëse do të na rrëfejë diçka më shumë.

Ndoshta kjo ka të bëjë me ndonjë projekt të tij muzikor, ose me ndonjë zhgënjim të këngëtarit.

Ndërkaq kujtojmë se Blero është martuar shtatorin e vitit që shkoi me modelen Afrona Dika në një ceremoni madhështore në bregdet.