Rina Balaj publikon një moment intim me të dashurin

Reperja shqiptare Rina Balaj po e shijon lidhjen e dashurisë me Sin Boy.

Se si lindi historia e tyre e dashurisë, ku u njohën dhe për planet që kanë për të ardhmen dyshja dhanë intervistën e parë bashkë për emisionin “Mirage”.

E duke qenë aktiv në rrjete sociale, me ndjekësit ndajnë shpesh fotografi të ndryshe. Një prej tyre e që është realizuar në një moment intim, Rina shfaqet në prehërin e Sin Boy.

“Gjithçka që ju duhet është dashuria”, ka shkruar ajo pranë fotos.