Bleona Qereti bën vaksinën kundër Covid-19: Është koha për ta mundur

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti ka bërë vaksinën kundër Covid-19.

Lajmin e ka dhënë vetë, ajo përmes një postimi në Instagram, ku ka treguar edhe spitalin në SHBA.

“Sapo jam vaksinuar dhe i rekomandoj me forcë kujtdo që është në gjendje të marrë COVID -19 # vaksinë për tu marrë në konsideratë. Është koha për ta mundur atë një herë e mirë”, ka shkruar Bleona.

Ndërkohë më tej, këngëtarja është shprehur mirënjohëse ndaj bluzave të bardha, të cilët i ka konsideruar heronj.

“Shërbimi juaj vetëmohues ndaj komunitetit më të madh po na ndihmon të gjithëve të kalojmë këto periudha të vështira. Ju keni mbështetjen time dhe vlerësimin e përzemërt për gjithçka që bëni”, ka shtuar më tej Bleona.