Big Mama sot feston ditëlindjen

Big Mama përmes një feste ka grumbulluar disa nga miqtë e ngushtë për të festuar ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Në Instagramin e saj, ajo publikoi fotografi dhe video nga ndeja e organizuar teksa shihet një ambient tejet festiv.

Përveç, të ftuarve të pranishëm në festë ishin edhe këngëtari Robert Berisha dhe Ramadan Krasniqi-Dani të cilët kënduan edhe disa këngë.

Ndryshe, Big Mama ka mbushur 35 vite./Lajmi.net/