Beyonce mahnit me dukjet ekstravagante, teksa vazhdon performancat në turneun botëror “Renaissance”

Beyonce ishte aktive në Instagram të mërkurën, duke shpërndarë postime të shumta të reja që përmbajnë imazhe të freskëta nga turneu i saj botëror i “Renaissance”.

Për shfaqjen e fundit, e cila është aktualisht në Varshavë, Poloni , artistja 41-vjeçare e muzikës tregoi pamje mahnitëse që përfshinin një fustan argjendi dhe një kordon të mbuluar me gurë.

Kostumi shumë-pjesësh përmbante një kapelë të madhe, që mbulonte të gjithë kokën e saj përveç syve.

 

Pjesa e sipërme e performueses mburrej me një detaj gurësh dhe ajo kishte veshur çizme që përputheshin me dukjen.

Fustani i saj prej argjendi, i veshur për shfaqjet në PGE Narodowy në Varshavë, përbëhej nga një e çarë deri në kofshë në njërën anë.

Ajo shtoi getat me rrjetë ngjyrë nudo dhe përfundoi veshjen me një palë taka të zeza me majë me majë me një karficë argjendi.

Nëna e tre fëmijëve, e cila ndan Blue Ivy, 11, dhe binjakët Rumi dhe Sir, 6 vjeç, me bashkëshortin Jay-Z, mbante vathë me ngjyrë argjendi, gjeometrike.

Një tjetër dukje e saj spektakolare ishte një mini-fustan nudo i mbuluar me kristale.

Së bashku me fustanin, ajo ka veshur një palë taka x me majë, me rripa kyçi të mbuluar me kristal.

 

Në postime, ajo tregoi të gjitha këndet e ndryshme të veshjeve të saj, me disa nga shkrepjet e mjegulluara.

Beyonce, e cila ndonjëherë sjell Blue Ivy në skenë për të kërcyer me të, gjithashtu mahniti fansat e saj në një veshje smeraldi.

Beyonce dhe burri i saj manjat shënuan ditëlindjen e gjashtë të binjakëve të tyre vëllazërore, djalit Sir Carter dhe vajzës Rumi Carter, në fillim të këtij muaji.

Ajo dhe reperi 53-vjeçar i lindur në Brooklyn (Shawn Carter) u takuan në vitin 1998 dhe ata kanë grumbulluar së bashku 56 çmime “Grammy” dhe vlerë neto prej 3 miliardë dollarësh.

Pas një pushimi të shkurtër, Beyonce do të sjellë turneun e saj në Kanada dhe Shtetet e Bashkuara, duke filluar me shfaqje në Ontario në Rogers Center dhe më pas në Filadelfia në Lincoln Financial Field.

Në shkurt, Billboard parashikoi që turneu i nëntë i koncerteve të kompozitorit të nominuar për Oscar do të fitonte rreth 300 milionë dollarë.