Bertan Asllani ka një lajm të mirë për fansat

Artisti i njohur shqiptar i cili ka bërë karrierë të mirëfilltë në Turqi si aktor, duket se është rikthyer në studio muzikore, shkruan lajmi.net.

Bertani në llogarinë e Instagramit ka postuar disa Instastory dhe duket se ai është duke realizuar një projekt muzikor të ri.

Artiati i cili i ka munguar tash e sa kohë skenës muzikore shqiptare, duket se tani dëshiron që të kthehet përsëri.

Kujtojmë se rikthimin e tij në muzikën shqiptare e bëri vitin e kaluar me këngën “Fluturojm”./Lajmi.net/