Beniada Nishani prezanton ambientet e shtëpisë luksoze në Shqipëri

Ajo është bërë e njohur që nga pjesëmarrja në Big Brother VIP.

Bëhet fjalë për modelen Beniada Nishani e prezantuar për publikun edhe me mbiemrin Jakic.

E njëjta pas përfundimit të spektaklit bëri të ditur se do të qëndrojë në Shqipëri, pasi jetonte dhe vepronte prej shumë vitesh në Itali.

Beniada Nishani (Foto: Instagram)

Biondja është mjaft aktive edhe në rrjete sociale dhe së fundmi ka prezantuar shtëpinë luksoze që duket se e ka blerë në kryeqytetin e Shqipërisë.

“Shtëpia ime e re në Tiranë”, ka shkruar ajo duke zbuluar pak nga ambientet e këtij investimi.

Së njëjtës po ashtu iu është ofruar edhe një punë e re, si prezantuese e një emisioni sportiv.

Përveç si modele, finalistja e BBV kishte marrë pjesë edhe në disa filma të famshëm në Itali, sikurse ai ”Loro”.