Beben e tradhton bluza e hapur, i del gjoksi jashtë teksa është në veturë

Bebe Rexha njihet si njëra ndër këngëtaret më të njohura shqiptare me famë ndërkombëtare, shkruan lajmi.net.

Ajo është aktive me projekte të reja muzikore ku edhe së fundmi ka lansuar në treg albumin e saj me titull “Better Mistakes”.

Ajo së fundi publikoi disa pamje në profilin e Instagramit dhe siguroi që të gjithë sytë ishin tek ajo ndërsa dukej mahnitëse me veshjen e kombinuar së bashku me të dashurin.

Grimi interesant dhe mjaft i veçantë e bën atë të duket edhe më joshëse teksa pozon për kamerën por ajo që u mori vëmendjen ndjekësve ishte se bluza e Bebes ishte e ngushtë dhe aq e hapur tek pjesa e gjoksit sa i zbuloi gjoksin plotësisht asaj.