Bebe Rexha i bën vetes dhuratë luksoze

Bebe Rexha gjatë kësaj fundjave kishte mbajtur disa koncerte dhe pasi  që përfundoi turneun me sukses ajo i ka bërë një dhuratë luksoze vetes, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka blerë një çantë të markës luksoze ‘Louis Vuitton’ dhe përkrah fotos së publikuar kishte shkruar ‘Dhuratë vetes pas turneut’.

Ndryshe, Bebe Rexha së fundmi kishte lansuar këngën ‘You cant stop the girl’ një projekt që ka arritur mbi 15 milionë klikime në Youtube. /Lajmi.net/