Beatrixa dhe Donaldi i kërkojnë falje Egzonës

Einxheli dhe Donaldi kanë pasur debate të forta pasi ajo e akuzonte atë për shakanë, shkruan lajmi.net.

 

Egzona ishte përlotur shumë sidomos pasi kuptoi që e gjitha ishte lojë nga ‘Vëllau i Madh’.

Pas kësaj Trixa dhe Donaldi i kanë kërkuar falje asaj dhe janë munduar ta qetësojnë dhe ta bëjnë së qeshuri.

Egzona dhe Trixa kanë pasur raporte të mira, gjithashtu Egzona kishte raporte të mira edhe me Donaldin, dhe kjo kishte krijuar hamendësime se Trixa ka krijuar xhelozi./Lajmi.net/