Beatrix tregon belin seksi, “çmend” Tiranën

Këngëtarja dhe bukuroshja kosovare, Beatrix Ramosaj ka vendosur që festën e Krishtlindjeve ta kalojë në Shqipëri

E për këtë ajo ka zgjedhur që të duket seksi.

Këngëtarja ka treguar në disa fotografi në Instagram ku tregon gjoksin pavarësisht motit jo të nxehtë që ka mbretëruar sot edhe në Tiranë.

“Gëzuar Krishtlindjet të gjithë juve! Më shumë dashuri dhe bëgati për të gjithë ata që e festojnë”, ka shkruar Beatrix. /GazetaExpress/