Beatrix Ramosaj provokon me gjoksin

Por, kësaj radhe, Beatrix Ramosaj ka rrezikuar me nxjerrje totale te gjoksit, pasi nuk ka veshur sytjena.

Këngëtarja e cila ka ‘harruar’ që të sjell këngë të reja, shihet e veshur me një fustan shumë të hapur te gjoksi.

Ajo mori mijëra pëlqime në postimin e bërë dhe po ashtu pranoi edhe komente pozitive për pamjen.