Bashkëshortja e Milot Rashicës publikon një imazh familjar teksa merr vëmendje me veshjen

Ajo është aktive me postime të shumta në rrjete sociale duke ndarë momente me ndjekësit gjatë përditshmërisë së saj, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ka publikuar një imazh nga ashensori bashkë me Milotin derisa shihet duke mbajtur fëmijën në krahë.

Belkiz me një veshje sportive të markës së njohur “Adidas” duket tejet në formë.

Ndryshe, çifti tash e sa kohë janë bërë prindër për herë të parë dhe kanë një kujdes të shtuar ndaj fëmijës teksa pothuajse gjithë kohën e kalojnë së bashku./Lajmi.net/