Bashkëshortja e Lorik Canës publikon foton e parë me foshnjën e porsalindur

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika, u bënë prindër për herë të dytë dhe ajo solli në jetë një vajzë.

Deri më sot çifti nuk kanë preferuar të bëjnë publike ndonjë foto të vajzës e për herë të parë ishte Monika ajo e cila e ka publikuar një foto në Instagram së bashku me foshnjën e porsalindur.

Në imazhin e postuar shihet vetëm dora e vogëlushes.