Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e ‘Altinbas Kosova’

Këngëtari Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij, Egzona, janë një çift mjaft i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Shpesh ata ndajnë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga paraqitjet e tyre të përbashkëta, duke frymëzuar kështu masën që i ndjek.

Së fundmi, çifti kanë publikuar një fotografi nga një aheng familjar, ku kanë shkëlqyer me dukjen e tyre.

Albatrit dhe Egzona Muqiqi (Foto: Egzona Muqiqi/Instagram)

Sigurisht që komplimentet më të mëdha i ka marrë Egzona, e cila në këtë paraqitje është dukur tejet elegante në një fustan të portokalltë me plot shkëlqim.

Ajo çfarë i dha edhe më tepër shkëlqim dukjes së saj ishin aksesorët e shumtë që ajo kishte në trup – për të cilët kishte përzgjedhur markën Altinbas Kosova.

Foto: Egzona Muqiqi/InstaStory

Egzona, e cila ushtron edhe profesionin si influencuese në rrjetet sociale, ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory disa imazhe nga kjo paraqitje, duke theksuar produktet e Altinbas Kosova – të cilat janë një zgjedhje ideale për çdo grua e vajzë.

Artikull i sponzorizuar