Bashkëshorti i Rita Orës bën paraqitje të veçantë në videoklipin e këngëtares

Rita Ora sapo ka debutuar atë që është ndoshta videoklipi i saj më i çuditshëm dhe i mrekullueshëm deri më tani dhe e gjitha kjo falë bashkëshortit të saj Taika Waititi.

Këngëtarja e muzikës pop, 32 vjeç, ka publikuar sot këngën e saj të re Don’t Think Twice, në vijim të këngëve You Only Love Me dhe Praising You me Fatboy Slim, të gjitha këto do të shfaqen në albumin e ardhshëm të Ritës You & I.

Kënga e saj e fundit shoqërohet me një video të drejtuar nga bashkëshorti i saj, Taika, 47 vjeç, i cili njihet më së shumti për regjinë e filmave të suksesshëm si “Marvel’s Thor”, por së fundmi ka kthyer dorën në muzikë.

Don’t Think Twice u shkrua nga Rita dhe u prodhua nga Oak Felder dhe pamjet vizuale të Taika u xhiruan në Zelandën e Re.