Baby G zbulon pak nga kënga e re, ka një informacion të rëndësishëm për fansat

Baby G duket se gjatë 2020-ës do të jetë shumë aktive me këngë të reja.

Baby G ka publikuar një video në Instagram, përmes së cilës zbuloi disa sekuenca të këngës së re, shkruan lajmi.net.

Ajo bëri të ditur se kurrë nuk është ndjerë më e lumtur se tani dhe se kënga e re lansohet në muajin shkurt.

“Kam kaq shumë këngë të përfunduar⭐️ #noregularbitch <kënga ime e preferuar që do të dalë në shkurt
Dhe pastaj edje 3 këngë RAP (në stilin shqiptar), mezi pres për EP-in tim”, ka shkruar ndër të tjera Baby G.

Mbetet të shihet se çfarë do të përgatit kësaj radhe kjo artiste.