Ava Max shkëlqen me dukjen në Darkën e Fushatës së të Drejtave të Njeriut

Ava Max dukej magjepsëse në Darkën e Fushatës së të Drejtave të Njeriut 2023 në Los Angeles të shtunën.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ishte vetëm një nga yjet e shumtë që ishin të pranishëm për të brohoritur për Michaelan në këtë event, shkruan DailyMail.

Interpretuesja e hitit “Sweet But Psycho” ishte e veshur me një fustan të zi që përmbante një prerje të thellë që i binte poshtë drejt mesit.

Ava Max (Foto: Kevin Winter/Getty Images for Human Rights Campaign)

Fustani pa mëngë mbahej nga rripa të hollë pëlhure që i mbështilleshin rreth shpatullave.

Një e çarë deri në kofshë mund të shihej në anën e majtë, duke i dhënë një paraqitje të shkurtër të këmbëve të saj të tonifikuara.

Ava Max (Foto: Michael Buckner/Variety via Getty Images)

Fundi i fustanit dukej se kishte një detaj të mbështjellë në pjesën e përparme dhe mbahej nga një pjesë e madhe, ari dhe argjendi gjithashtu në anën e majtë.

Pëlhura u grumbullua rreth Avas dhe ra në një bisht të gjatë pas saj për një efekt dramatik.

Ava Max (Foto: Monica Schipper/WireImage)

Këngëtarja kishte veshur një palë taka të zeza, të cilat ishin të lidhura me rripa të shumtë që ngjiteshin drejt kyçeve të saj.

Flokët e saj bionde ishin të ndara në mes, dhe u përfshinë lehtësisht në një topuz elegante, duke lejuar që fijet të kufizoheshin në anët e fytyrës së saj.

Ava Max (Foto: Frazer Harrison/Getty Images)

Ajo e aksesoi pamjen e saj me një palë vathë me rrathë argjendi, së bashku me një byzylyk elegant në kyçin e majtë dhe një shumëllojshmëri unazash në secilën prej duarve të saj.

Grimi i Avas ishte bërë në mënyrë klasike për darkën, dhe përbëhej nga një shtresë e hollë e zezë te sytë dhe bojë për vetulla së bashku me një hije të lehtë rreth syve të saj.

Ava Max (Foto: Steven Simione/FilmMagic)

HRC “është organizata më e madhe e të drejtave civile në Amerikë që punon për të arritur barazinë për njerëzit lezbike, homoseksualë, biseksualë, transgjinorë dhe queer”, sipas faqes zyrtare të internetit.

“HRC parashikon një botë ku njerëzit e komunitetit LGBTQ+ përqafohen si anëtarë të plotë të shoqërisë në shtëpi, në punë dhe në çdo komunitet”.

Ava Max (Foto: Michael Buckner/Variety via Getty Images)

 

Ava Max (Foto: Michael Buckner/Variety via Getty Images)

 

Ava Max (Foto: Michael Buckner/Variety via Getty Images)