Atmosferë festive në familjen e këngëtares Poni

Një nga këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar, Poni ka treguar se mbrëmjen e sotme së bashku me familjen e saj kanë ndezur dritat.

Ajo ka ndarë disa foto dhe video në ‘Instastory’ ku shfaqet djali i saj, pamjen e plotë të të cilit ka vendosur të mos e bëjë publike.“Sot ndezëm dritat, urojmë për të gjithë dritë dhe mirësi”, ka shkruar Poni krah videos ku duken disa nga zbukurimet e Vitit të Ri.

Kujtojmë se këngëtarja ndan rrallëherë momente me familjarët e saj, duke e mbajtur vëmendjen e fansave kryesisht tek projektet muzikore që ajo ka sjellë ndër vite dhe vazhdon të sjellë.