Andrra e Sinanit një besimtare e fortë

Andrra Destani njihet si femra më e këndshme dhe simpatike e estradës.

Popullariteti i saj iu shtua pas martesës me këngëtarin e njohur Sinan Hoxha, shkruan “Kosovarja”.

Si çift janë nga më të dashurit për publikun, të cilët njihen edhe për raportin e shkëlqyer që kanë mes vete.

Nga martesa e tyre kanë një djalë të cilin e quajnë Ansi. Pozitiviteti dhe harmonia që kanë si familje reflektohet përmes fotografive e video-ve të ndryshme që ndajnë në rrjetet sociale.

Kur flasim për Andrrën ajo arrinë gjithmonë të kthej vëmendjen e publikut kah vetja me imazhet plotë elegancë.

Ajo njihet si një grua modeste, e këndshme dhe shumë pozitive. E krahas këtyre cilësive bukuroshja po del të jetë edhe një besimtare e fortë.

Në një storie në Instagram Andrra citon një nga ajetet e shumta të Kuranit. “Allahu është më i madhi”, thotë shkrimi i saj në Instastory./Kosovarja/