Ashley Graham publikon foton e parë të foshnjës

Ashley Graham muajin që shkoi i dha jetë fëmijës së parë.

Ashley Graham dhe burri Justin Ervin ndanë foton e parë të djalit të tyre në rrjete sociale të hënën, dy javë pas lindjes së tij më 18 janar.

Modelja 32-vjeçare ndau fotot e para të djalit të tyre , dhe thotë se do të prezantojë të martën ‘paketën e gëzimit’ në ‘podcast-in’ e saj.

“Në ora 6 pasdite ne mirëpritem një dashuri 3 kilshe në jetën tonë” kishte shkruar Graham pranë imazhe të publikuara.