Arta Nitaj shkon sërish në Dubai, ja çfarë fotografi publikon

Ajo viziton shpesh Dubain dhe gjithashtu publikon postime të shumta nga atje.

Arta Nitaj edhe këto ditë ka vendosur të shkoj atje sërish teksa këtë e ka zbuluar përmes disa pamjeve.

Aktorja e serialit “O sa mirë”, postoi në storie në Instagram një fotografi të profilit të saj dhe një video derisa publikoi pamje nga Dubai.

Ndërkohë, Arta nuk zbuloi se me kë ka shkuar atje për pushime.