Arta Nitaj shfaqet tërheqëse nga pushimet në Stamboll, tregon linjat në veshjen plot stil

Arta Nitaj po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme, me të cilat çdo herë merr vëmendje.

Modelja e njohur nga Peja edhe këtë herë u shfaq teje joshëse, ndërsa tregoi që ka nisur pushimet në Stamboll.

Arta u shfaq elegante dhe tejet tërheqëse në një kostum elegant ngjyrë të gjelbër të lehtë, të cilat i kombinoi me një bluzë të shkurtë me ngjyrë të bardhë, taka të zeza dhe çantë ‘Louis Vuitton’.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Foto morën komente të shumta të cilat kryesisht ishin pozitive dhe mijëra pëlqime nga ana e fansave të saj brenda pak minutash.

Kujtojmë që këto pushime të bukuroshes zeshkane vijën pas atyre në Dubai, në të cilat u shoqërua nga dy mikeshat e saj po ashtu të famshme, Arta Elezaj dhe Kejvina Kthella.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Ndërkohë, Artën ka kohë që nuk e shohim në ndonjë projekt, hera e fundit ishte paraqitja e saj në klipin e këngës “Murder on the dancefloor” të Dafina Zeqirit. 

Foto: Arta Nitaj/Instagram