Arta Nitaj publikon të tjera poza provokuese nga pushimet e fundit në Tajlandë

Bukuroshja e njohur Arta Nitaj është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme apo pushimet luksoze.

Së fundmi, bukuroshja me origjinë ngaa Peja vendosi të publikojë për ndjekësit e saj në Instagram, disa fotografi nga pushimet e saj të fundit në Tajlandë.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

“Isha në Tajlandë, tri javë më vonë mora tri fotografi në total”, shkroi Nitaj në mbishkrimin e fotografive.

Në mesin e imazheve provokuese, ajo kishte edhe një fotogtrafi të përbashkët me bukuroshen tjetër të njohur, Arta Elezaj.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Arta përndryshe është shumë e komentuar për paraqitjet e saj provokuese nga resortet luksoze dhe udhëtimet anë e kënd globit.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

 

Foto: Arta Nitaj/Instagram