Arta Elezaj publikon një video të Kejvinës duke bërë ‘twerk’ në Dubai

Modelet e njohura Arta Nitaj, Kejvina Kthella dhe Arta Elezaj janë bërë bashkë për t’i kaluar disa ditë pushimi në një nga vendet më luksoze në botë, shkruan lajmi.net.

 

Që kur kanë shkuar në Dubai nuk kanë munguar momentet e shumta që vajzat kanë ndarë me ndjekësit.

Ani pse kritikohen mjaft shumë për mënyrën e jetesës dhe luksin që shfaqin në rrjetet sociale, ato janë pa komplekse dhe e shijojnë çdo moment që iu ofron jeta.

Së fundmi teksa ndodhen në një klub nate Arta Elezaj ka postuar një video të Kejvinës e cila shfaqet duke bërë twerk.

Ndryshe, ato jo vetëm që janë të përfolura në rrjetet sociale por edhe mjaft të ndjekura.