Arta Bajrami sot feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj

Arta Bajrami sot feston ditëlindjen.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami sot ka një arsye më shumë për të festuar, shkruan lajmi.net.

Kjo për faktin se feston ditëlindjen dhe ka mbushur 40 vite jetë.

Me këtë rast ajo ka pranuar urime të shumta nga familjarë, miq e fansa. Arta njihet si një ndër këngëtaret e cila ndër vite ka qenë e dashur për publikun dhe me të njëjtin ritëm të suksesit po vazhdon edhe sot.

“Asnjë milimetër”, “I njëjti ke mbet”, “Falje nuk ka”, “E pa fat”, “Më fal oj nanë”, “Thuaj jo”, “Më shumë se gabim”, “Nuk prish punë”, janë vetëm disa prej hiteve që zeshkania ka sjellë ndër vite.