Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha martohen pas 10 vitesh lidhje, dalin pamjet e para të çiftit

Pas gati 10 vitesh në një histori dashurie, çifti më në fund do të celebrohet sot, duke nisur një etapë të re në jetën e tyre.

Bëhet fjalë për Armina Mevlanin dhe Shkëlzen Berishën, shkruan lajmi.net.

E tashmë kanë dalur edhe imazhet e para të çiftit.

Armina duket përrallore në vellon e bardhë.

Se do martoheshin, e kishte zbuluar vetë Armina në emisionin “Goca dhe Gra”, por duke mos dhënë detaje./Lajmi.net/