Arilena Ara tregon barkun e tonifikuar nga palestra

E këtë e dëshmuar me imazhin e fundit që ka publikuar, shkruan lajmi.net.

Me veshje sportive, Arilena ka theksuar linjat e saj trupore por vëmendjen e mori barku i këngëtares e cila edhe ka ekspozuar muskujt e saj.

Në këtë paraqitje, artistja shqiptare ka zgjedhur të vesh një bluzë ngjyrë të zezë, atlete dhe trenerka ngjyrë të bardhë derisa ka shkrepur një foto para pasqyrës.

Ndryshe, Arilena kohët e fundit është duke qëndruar në Prishtinë e cila sipas postimeve të saj është në përgatitje të këngëve të reja./Lajmi.net/