Ariana Fejzullahu nis sezonin pranverorë me një çantë që çmimi i saj është marramendës

Ariana Fejzullahu njihet për jetën luksoze që bënë.

Ajo përveç udhëtimeve të shumta rëndësi iu jep edhe veshjes dhe aksesorëve.

Në postimin e saj të fundit ajo ndanë një çantë të re.

Çanta kap çmimin mbi 5 mijë euro.