Ardiani dhe Xhensila arrijnë 50 milionë klikime me “Panorama”

Dy emrat e njohur të estradës shqiptare Ardian Bujupin dhe Xhensila Myrtezaj gjatë verës 2020 përsëri bashkuan forcat e tyre për një duet muzikor, shkruan lajmi.net.

“Panorama”, quhet dueti i cili u shndërrua në hit veror ende pa kaluar 24 nga lansimi i tij.

Së fundmi Ardian Bujupi ka bërë të ditur lajmin se tashmë kënga rreth 7 muaj më vonë ka arritur hiç më pak se 50 milionë klikime.

Bashkëpunimi i parë i tyre “Cika cika” u publikua në vitin 2018 dhe deri tani numëron miliona klikime në YouTube./Lajmi.net/