Arbenita ofendon komentuesin që e kritikoi për pozat ku po tregon vithet

Arbenita Ismajli është “kapur” me komentuesin.

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli, kohët e fundit ka publikuar fotografi të ndryshme provokative, shkruan lajmi.net.

Në shumicën prej tyre ajo tregon vithet, e dikush prej ndjekësve e ka kritikuar lidhur me këtë fakt.

Sipas tij vithet i tregohen vetëm sholes (guaskës së toaletit) ndërsa nuk ka munguar edhe reagimi i saj e cila nëpërmjet një komenti e ka ofenduar atë.

“Dhe ti je një (i tillë)”, i është përgjigjur Arbenita.