Anjeza Shahini pozon e lumtur krah bashkëshortit dhe vajzës

Anjeza Shahini duket e lumtur krah familjes së saj.

Këngëtarja shqiptare, Anjeza Shahini, është distancuar nga muzika dhe tani po merret më shumë me angazhimet familjare, shkruan lajmi.net.

Anjeza është bërë nënë dhe vajza e saj tashmë ka mbushur një vit jetë. Në rrjete sociale këngëtarja poston foto të ndryshme, edhe nga ato me familjen.

Së fundmi i ka shkëputur disa nga festa e ditëlindjes së vajzës dhe shfaqet e lumtur krah saj dhe bashkëshortit.