Arbenita Ismajli ekspozon trupin peshk në fotot e fundit

Arbenita është mjaft e aktive në instagram ku ndan shpesh imazhe të ndryshme qoftë nga karriera apo edhe imazhe përditshmërie.

Ajo përherë është komentuar për shkak të linjave trupore të cilat rrallë nuk i ekspozon në postimet e saj.

Së fundmi modelja ka postuar një foto të re në të cilën u shfaq veshur me një set nude në të cilën ekspozoi kthesat e mahnitshme trupore.

Ani pse nënë e një vajze, Arbenita ka rikthyer menjëherë në top form linjat.

Ndryshe, ajo dhe Fero po shijojnë martesën e tyre pavarësisht thashethemeve të shpeshta rreth ndarjes./Lajmi.net/