Arbenita dhe Fero kapen mat së bashku në aeroport

Arbenita dhe Fero janë fotografuar nga paparacët.

Modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero duket se nuk janë ndarë.

Fillimisht publikuan Instastory nga i njëjti vend e tani po qarkullojnë foto ku dyshja shihen krah njëri-tjetrit në aeroport.

Fero dhe Arbenita janë ndër emrat më të komentuar në mediat rozë. Lidhja e tyre e më pas lajmet për ndarje kanë qenë në interes të publikut.

Se cili do të jetë reagimi i tyre pas këtyre fotografive mbetet të shihet.