Arbana Osmani veshë fustan të bardhë si të princeshave

Arbana Osmani është një nga modratoret më të dashura për publikun shqiptar, kjo për shkak të emisioneve të shumta që ka drejtuar.

Me drejtimin e spektaklit “Big Brother Albania” ajo vetëm sa u bë më e njohur dhe më e dashur për publikun.

Përpos karrierës së suksesshme, Arbana u përfol shumë edhe për jetën e saj private, pasi i dha fund martesës shumëvjeçare, duke u lidhur tashmë me rexhisorin Eduard Grishaj.

Lidhja me rexhisorin me gjasë i bëri mirë moderatores, pasiqë nga ajo që ëërehet prej paraqitjeve të Arbanës ajo vecc është zbukuruar.

Në imazhet e fundit që ka postuar ajo shihet veshur me një fustan të bardhë ku po duket si princeshë.