Arbana Osmani bën ndryshimin e papritur në fytyrë

Arbana Osmani ka treguar përmes një videoje në Instagram story se ka bërë një ndryshim në fytyrë.

Moderatorja shumë e pëlqyer nga publiku ka rregulluar vetullat.

Dhe si gjithmonë e ka ndarë rezultatin e fytyrës me ndjekësit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Jam Arbana”, shkruan ajo krah videos duke treguar kështu se ndihet ndryshe pas këtij procesi bukurie.