Anxhelina merr vëmendjen me imazhet në bikini

Anxhelina Hadërgjonaj ndonëse është pasive në skenën muzikore, por këngëtarja ka arritur të marr sërish vëmendjen e mediave rozë me imazhet e fundit.

Ajo ka realizuar një fotosesion teksa po shijon pushimet në Greqi, bukuroshja është shfaqur në bikini gri teksa joshë me format e përkryera trupore dhe thotë “Nuk isha bërë për mot të ftohtë”.

Përndryshe, javë më parë e ëma e saj Albëria kishte deklaruar se shumë shpejt Anxhelina do  kthehet në muzikë, dhe ka harxhuar shuma të mëdha për projektin e ri.