Anwar mban në duar Duan teksa bëhen gati për një fluturim romantik

Anwar Hadid dhe Dua Lipa kishin ‘pushtuar’ mediat rozë kur konfirmuan lidhjen e tyre, çifti pas obligimeve që kishin kanë vendosur të ikin për disa ditë pushimi, shkruan lajmi.net.

Është këngëtarja shqiptare ajo e cila ka publikuar disa imazhe teksa shihen duke u bërë gati për një udhëtim romantik me avion privat, dhe dyshja duken më të lumtur se kurrë.

Kujtojmë se Anwar është vëllai i vogël i super modeleve Bella dhe Gigi Hadid të cilat po ashtu janë pro lidhjes së tij me bukuroshen shqiptare. /Lajmi.net/