Anita Haradinaj dhe Vedat Bajrami sonte u ulën në karrigen e opinionistëve në “BBVK”

Sonte po mbahet “prime” i radhës i “Big Brother VIP Kosova”.
Afërdita Paqarada të premten u largua nga karriga e opininostes, shkruan lajmi.net.

Vendin e saj do ta zëvendësoj Anita Haradinaj.

Krah saj sonte është edhe aktori i humorit, Vedat Bajrami.

Sonte mungon Olti Curri, dhe nuk dihet pse nuk është në karrigen e tij.