Angelina Jolie flet për “shërimin” dhe rritjen e fëmijëve pas divorcit nga Brad Pitt

Kjo është arritur përmes një interviste me revistën prestigjioze “Vogue”, ku në kopertinën kryesore gjendet Jolie, shkruan Daily Mail.

45-vjeçarja ka thënë se përkundër që ka fëmijë, nuk është se lodhet edhe aq shumë, pasi ndihma e tyre është e mrekullueshme, transmeton lajmi.net.

Ajo së bashku me Brad Pitt ndan gjashtë fëmijë, Maddox, Pax, Zahara, Shiloh dhe binjakët Vivienne dhe Knox.

“Edhe pse kam dëshiruar shumë fëmijë, gjithmonë kam pasur dëshirë që të udhëtojë në mes të xhunglës”, është shprehur Angelina.

Ndërkaq, aktorja kishte vendosur që imazhet me veshjen elegante t’i realizojë në rezidencën e saj 25 milionë dollarëshe në Los Angeles.

Angelina apeloi për divorc nga Brad Pitt në vitin 2016 pas 2 vite martesë dhe 12 vite lidhje.