Angela vjen edhe me disa foto sensuale

Modelja dhe shkrimtarja Angela Martini ka vazhduar të sjell foto të nxehta në këto ditë karantina

Bukuroshja shqiptare e ka bërë këtë edhe sonte.

Në foton e saj të fundit ajo i ka uruar mirëmëngjesi të gjithë fansave të saj nga karantina.

Kujtojmë se tanimë në Amerikë është mesditë derisa Angela foton e ka postuar para katër orëve.

Dy ditë më parë Angela kishte pozuar në një fustan transparent ku tregon gjoksin e saj seksi.