Andi dhe Gresa: Deri në pleqni qeshtu na keni

Andi dhe Gresa po vazhdojnë të kenë një lidhje të shëndoshë.

Çifti kanë pozuar të lumtur krahë njëri tjetrit teksa fotografinë e postuan për fansat.

”Deri në pleqni qeshtu na keni”, ka shkruar Andi në mbishkrim, shkruan ”Kosovarja”.

Kujtojmë se, dyshja u njoftuan në BB VIP Kosova ku krijuan lidhjen romantike dhe po e shijojnë tani jashtë.