Ana Cheri ngacmon imagjinatën e ndjekësve me fustanin transparent

Modelja e njohur Ana Cheri ka provokuar ndjekësit e Instagramit sërish, shkruan lajmi.net.

Ana nuk lë që fansat e saj të mërziten pa praninë e saj, duke qenë aktive në këtë rrjet social ku edhe ndan me ta imazhe nga më të ndryshmet.

 

Së fundmi modelja solli fotografi ku shihej e veshur me një fustan i cili ishte pothuajse totalisht transparent dhe po i zbulonte pjesët intime asaj./Lajmi.net/