Ami ndan momente intime me Ermalin nga New Yorku

Ami dhe Ermali kanë udhëtuar drejt New York-ut.

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska ditë më parë kanë udhëtuar drejt New Yorkut, për punë dhe njëkohësisht disa ditë relaksi, shkruan lajmi.net.

Çifti kanë udhëtuar përtej oqeani për tu marrë veshë me disa kinema për transmetimin e filmit dy gishtë mjaltë edhe në Amerikë ku një numër i madh shqiptarëve janë të interesuar për këtë film.

Së fundmi Ami ka publikuar një foto me burrin e saj ku shihen duke shkëmbyer puthje pasiononte.